środa, 20 lutego 2013

Karolina i Adam, Gorzów Wielkopolski.

Po dłuższej przerwie solidna porcja nowych zdjęć. Tym razem pojechaliśmy do Gorzowa gdzie spędziliśmy bardzo miły długi weekend. Śluby w katedrach mają swój niepowtarzalny klimat, który mieliśmy okazję uwiecznić na fotografiach. Wesele było niesamowite, goście bawili się bez przerwy i prawie nikt nie schodził z parkietu. Żeby trochę przybliżyć atmosferę mogę tylko napisać, że zabawy na poprawinach nie powstydziłoby się żadne wesele. Dlatego mimo, że byliśmy na poprawiny zaproszeni jako goście, za co serdecznie dziękujemy, i pomimo zmęczenia nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności fotografowania.
Udało nam się zrobić jedną szybką sesję w trakcie wesela a po 2 dniach drugą, już w plenerze. Po drodze były wspomniane poprawiny, także do domu wracaliśmy z załadowanymi do granic możliwości kartami pamięci i pełni zapału do dalszej pracy. Ponieważ tyle się działo prezentujemy bardzo dużo zdjęć, około 170, co wcześniej nie miało miejsca i pewnie szybko się nie powtórzy, ale jak inaczej oddać trzy tak intensywne i radosne dni?

Zapraszamy do oglądania.

A, nie wspomnieliśmy, że na rynku w Gorzowie mieliśmy okazję odkryć bardzo dobrą turecką restaurację i popijać do obiadu nasz ulubiony Ayran.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz